“Başıma Bir Şey Gelirse Sorumlusu Dilan ve Engin Polat’tır” Diyen Banu Parlak’ın İş Yeri Kurşunlandı!

Son günlerde gündemden düşmeyen iki isim var: Engin ve Dilan Polat çifti…

Sıla Doğu’nun tutuklanması, Seyhan Soylu’nun açıklamaları, gazeteci Seher Sultan’ın paylaşımları, Halil İbrahim isimli kişinin iddiaları derken Banu Parlak’ın da söyleyecek birkaç çift sözü vardı. Günlerdir büyük bir savaş içinde olan Banu Parlak ve Engin-Dilan çiftinde yeni bir gelişme yaşandı. ‘Başıma gelenlerden Polat ailesi sorumludur’ diyen Banu Parlak’ın iş yeri kurşunlandı!

Dilan ve Engin Polat çifti hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor!

Usulsüzlük, kara para aklama, adam öldürmeye azmettirme ve daha birçok şeyle itham edilen çift, yaptıkları paylaşım ve açıklamalarla gündemden bir an olsun düşmüyorlar.

Son olarak Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu, yasaklı madde kullanımı nedeniyle dün gözaltına bırakılmış, bugün çıkartıldığı mahkemede ise serbest bırakılmıştı.

Ardından ise Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz programına çıkarak Engin Polat’ın kendisini vurdurttuğunu iddia eden Halil İbrahim isimli kişinin iddialarına ses kayıtlarıyla cevap vermişti.

Tüm bunlar yaşanırken olayın bir diğer tarafı da tıpkı Dilan Polat gibi fenomenlikten güzellik salonu markasına dönüşen Banu Parlak oldu.

Hatta geçtiğimiz haftalarda Banu Parlak, arasının açık olduğu Dilan Polat ve eşi Engin yüzünden hayatından endişe ettiğini, başına bir şey gelirse sorumlusunun Polat çifti olduğunu söylediği bir video yayınlamıştı.

Olay örgüsünü takip etmekte zorlandığımız konuda yeni bir gelişme yaşandı. Banu Parlak, dün gece saatlerinde Bahçeşehir’de bulunan güzellik merkezinin kurşunlandığını açıkladı!

İş yerinin halini buradan görebilirsiniz 👇

Dün akşam gerçekleştirilen saldırı hakkında Banu Parlak’ın yaptığı paylaşımlar bu şekilde 👇

Saldırıyı Instagram’dan öğrendiğini belirtti.

Olay anına ait güvenlik kameraları görüntülerini de paylaştı 👇

Takipçilerine de sitemde bulundu.

Ayrıca Banu Parlak, Sıla Doğu, Dilan Polat ve Engin Polat isimlerini vererek kurşunlanma olayı hakkında uzun bir açıklamada bulundu 👇

Peki siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x