Huawei Enjoy 70’in tasarımı tamamen netleşti

Huawei Enjoy 70 modelinin gerçek hayattaki görüntüleri ve lansmanı ima eden bir afiş, birkaç gün önce çevrimiçi ortamda ortaya çıktı. Sızıntılar, Huawei’nin Enjoy 70’i 5 Aralık’ta tanıtabileceğini öne sürdü, ancak şirket henüz resmi lansman tarihini doğrulamadı. Şimdi, WhyLab adlı bir Weibo hesabı, Huawei Enjoy 70‘in Huawei’nin çevrimdışı mağazalarında çekilen yeni gerçek hayat fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflar, altın rengi vurgulu dikdörtgen kamera modülüne sahip Altın Siyah modeli telefonu gösteriyor.

Telefonun, 50MP birincil sensör ile öncülük eden çift kamera kurulumuna sahip olduğu görülüyor. Ayrıca, Kar Beyazı ve Zümrüt Yeşili renklerde de mevcut olacak. 128GB, 256GB ve 512GB olmak üzere üç depolama yapılandırması sunulacak, tümü 8GB RAM ile eşleştirilecek.

Aynı şekilde, Enjoy 70, 6.75 inçlik bir damla ekran, 22.5W hızlı şarj desteği ile devasa 6000mAh batarya ve Huawei’nin HarmonyOS 4 işletim sistemini barındıracak. Telefon, ayrıca bir Enjoy X tuşuna sahip olacak.

Huawei Enjoy 70’in tasarımı tamamen netleşti

Enjoy 70‘i güçlendiren, 14nm sürecinde inşa edilen Kirin 710A çipi olacak. CPU’nun sekiz çekirdeği var; bunlardan dört tanesi Cortex-A73 çekirdekleri 2.0GHz’de, dört tanesi ise Cortex-A53 çekirdekleri 1.7GHz’de çalışıyor. GPU ise Mali G51-MP4. Ayrıca, seride başka bir cihaz, Enjoy 70 Pro bulunacak. Enjoy 70 Pro hakkında detaylar henüz azken, söylentilere göre daha güçlü bir Snapdragon 680 çipseti ve 100 megapiksellik bir ana kameraya sahip olacak.

Söylentiye göre lansman tarihi yaklaşırken, Huawei Enjoy 70 ve Enjoy 70 Pro hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x