Samsung Galaxy A15 4G özellikleri artık kesinleşti

Samsung, Galaxy A serisinin en son modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önceki raporlar, Galaxy A15 5G’nin 2024’ün ilk çeyreğinde tanıtılmasının oldukça muhtemel olduğunu öne sürüyordu. Şimdiyse, akıllı telefonun 4G varyantının Singapur’un IMDA sertifikasyonunda görüldüğüne dair yeni bir rapor var.

Üstteki resimde gördüğümüz gibi, Galaxy A15 4G Singapur’un IMDA veritabanında yer alıyor. Cihaz, NFC, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı desteği sunan SM-A155F/DSN model numarasına sahip. Daha önce Galaxy A15 5G, bir Geekbench testinde görülmüş ve Dimensity 6100+ yonga seti ile çalışabileceği düşünülmüştü. Merak edenler aşağıda verilen Galaxy A15 5G’nin söylentilere göre özelliklerini inceleyebilirler.

Samsung Galaxy A15 4G özellikleri artık kesinleşti

Samsung Galaxy A15 5G‘nin özellikleri şöyle: Cihazın 6.5 inç OLED ekranı, FHD+ çözünürlük ve 90Hz yenileme hızına sahip olması bekleniyor. Cihazın MediaTek Dimensity 6100+ yonga seti ile güçlendirilmiş olacağı söyleniyor. Akıllı telefonun 128GB’a kadar dahili depolama alanı sunacağı ve bu alanın 1TB’a kadar genişletilebileceği düşünülüyor.

Diğer özellikler arasında, Galaxy A15 5G‘nin 5,000mAh batarya ile 25W hızlı şarj desteği ve yan monte parmak izi okuyucusu bulunması muhtemel. Kamera özelliklerine gelince, cihazın 50MP ana kamera ile 10x dijital zoom yeteneği ve 13MP selfie kamerası içermesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x