Snakebird Complete Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, Cat Quest‘in ardından onuncu günlük hediyesini veriyor. Sunulan yeni ücretsiz oyun ise Snakebird Complete. Bu paket, Snakebird ve Snakebird Primer oyunlarının her ikisini de ek özelliklerle birlikte sunuyor. Ayrıca, oyunların bu sürümü PC’de ilk kez sunuluyor.

Noumenon Games tarafından geliştirilen Snakebird (2015) ve Snakebird Primer (2019) birer bulmaca oyunu. Garip şekilli, sürünen kuşları garip yerlere sığdırmak ve kazanmak için bir seviyedeki tüm meyveleri toplamak için kullanıyorsunuz. Bulmacalar ilk başta basit görünse de orijinal Snakebird seviyelerinin çoğunu tamamlamak oldukça zor olabiliyor. Neyse ki bu tam sürüm aynı zamanda görsel ipuçları almak için yepyeni bir ipucu sistemi, seviyelerde ve kontrollerde yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve her iki oyundaki 120’den fazla seviyeye tek bir yerden erişim içerdiği anlamına geliyor.

Noumenon Games’in oyun için açıklaması şöyle: “Karşında Snakebird Complete: En Harika Snakebird Deneyimi! Popüler Snakebird ve Snakebird Primer’ı bir araya getirerek eksiksiz Snakebird deneyimini tek ve kapsamlı bir pakette sunan olağanüstü bir bulmaca çözme macerasına atıl. 120’den fazla bölümde yılankuşların karınlarını doyurmalarına yardımcı ol. Meyveleri topla ve topladıkça büyü, zorlu bölüm tasarımlarında ilerle ve çıkış noktasına ulaşmak için fizik yasalarına meydan oku!”

115 TL değerindeki oyunu 30 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x